Autorské písně

Zde jsou pro Vás připraveny ke zhlédnutí a poslechu písničky, které jsem vlastnoručně napsal a zhudebnil. Ve tvorbě dále pokračuji, takže brzy určitě něco přibude. Nejnovější písničky vždy nahrávám na svou Facebook stránku a pokud se stanete fanouškem (odkaz je v patičce této stránky), pak o tom budete vědět jako první 🙂

Černý kočky

Náhlý přísun času a taky emocí z jara 2020 dal vzniknout mojí první písničce, Černým kočkám. Přelévající se směs pocitů strachu z neznámého, dojetí ze sounáležitosti a vzájemné podpory, a humoru, který nesmí nikdy v životě chybět, jsem vměstnal do slok této písně.

Štěstí na babetě

Tato písnička je o vnitřním odhodlání se k důležitým životním krokům. Taková ta chvíle nádechu, než skočíte z nejvyššího můstku skokanské věže na bazéně, ač máte závratě (byť to skončí placákem, ale stejně – skočili jste a nikdy vás to nebude mrzet).

Ukolébavka pro velké holky (Markétce)

Píseň nočního romantického snílka, vyznávajícího se ze své lásky za svitu obrovského měsíce…

Nad horou Říp

Fascinován kreativními počiny naší politické reprezentace složil jsem si takovou jednoduchou písničku, abych mohl své emoce odložit do šuplíku a nechat je tam aspoň chvíli odpočinout.